Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Криницький Аркадій Іванович

БІОГРАФІЯ

Народився 19 березня 1950 р. на Житомирщині.
У 1976 р. закінчив Львівський лісотехнічний інститут.
Трудову діяльність почав у 1967 р. електрослюсарем, а після закінчення інституту продовжував працювати в системі підприємств всесоюзного виробничого об'єднання "Югмеблі" (механіком цеху, старшим інженером-конструктором, заступником начальника відділу, начальником відділу).
У 1985 р. - заступник директора,
а з 1986 р. - директор Котовської меблевої фабрики. У зв'язку з приватизацією підприємства у 1994 р. на загальних зборах акціонерів обраний президентом ЗАТ "Котовська меблева фабрика".
Головним напрямком в його роботі є мобілізація колективу на освоєння та випуск нових видів конкурентоспроможної продукції, а також технічна реконструкція виробництва, освоєння нових сучасних технологій, зниження матеріалоємності та енергоємності виробництва.
За період керівництва фабрикою А.І. Криницьким була проведена реконструкція підприємства, побудовані нові виробничі потужності.
Завдяки великим зусиллям нового керівника підприємство із відстаючих стало передовим і зараз посідає одне із провідних місць серед підприємств меблевої промисловості України. Це підтверджує не лише 9 дипломів, отриманих за високу якість, дизайн, оригінальні конструкторські рішення та привабливість, а й зростаючі обсяги виробництва та реалізації.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»